Slim pralki z funkcją pary

Szukasz urządzenia z funkcją pary, które pozwoli zaoszczędzić miejsce nie tylko do prasowania, ale nawet w łazience, czy w kuchni? Zobacz, dlaczego warto kupić pralkę slim z funkcją pary.

Wygodne użytkowanie i wydajność

Pralka Slim wbrew powszechnej opinii nie oznacza rezygnacji z normalnej wielkości załadunku. Pralki Slim, choć wąskie i zazwyczaj nie przekraczają 44 cm, mogą pomieścić nawet 8 kg prania. Atutem takiej pralki jest także fakt, że bez problemu zmieści się w łazience, czy też kuchni.

Funkcja pary nie tylko dla alergików

Zadaniem funkcji pary jest zmiękczenie tkaniny, dzięki czemu czas prasowania jest znacznie krótszy, a czasami nawet w ogóle nie musimy go robić. Choć opcja ta może znacznie ułatwić prasowanie, to jednak funkcja pary jest głównie przeznaczona dla alergików. Pralki z funkcją pary pozwalają na dokładne pozbycie się alergenów i roztoczy. Dodatkowo specjalny system sensoryczny zapewnia bezpieczny poziom pary, który dobrany jest do rodzaju materiału.

slim pralka

źródło: dhgate.com

Dodatkowe technologie

Dodatkowo funkcje, czy zastosowanie silnika inwerterowego mogą sprawić, że urządzenie to będzie zapewniało pranie na najwyższym poziomie. Zastosowanie silników inwertorowych sprawia, że urządzenie jest niezawodne przez wiele lat. Dodatkowo ich praca jest cicha i pranie może być bez problemu wykonywane nawet w nocy. Funkcje oszczędzania wody, czy automatycznego dozowania detergentów są bardzo przydatnymi rozwiązaniami, nad którymi można się zastanowić. Pozwalają na mniejsze zużycie wody i detergentów, a tym samym na płacenie mniejszych opłat za te dobra. Ciekawą funkcją jest także kontrola ilości piany, jak wiadomo, jej nadmierna produkcja skutkuje problemami z płukaniem ubrań.

Wybieraj z głową

Kupując jakiekolwiek urządzenie elektryczne, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną, ponieważ to ona przekłada się na zużycie energii. Najczęściej w sklepach możemy spotkać urządzenia o klasie od A+++ do B. Kupując klasę A z trzema plusami zużycie to około 0,7 KWh na 1 cykl prania.

Posted in: Pralka

Comments are closed.