Najlepsze akcesoria do lodówki – top 5

Lodówka jest miejscem w którym przechowujemy nasze potrawy, jednak często robimy to na oślep i na własne życzenie zabieramy sobie tak bardzo potrzebne miejsce. Niektóre organizatory mogą wam bardzo ułatwić przechowywanie w lodówce. Najlepsze akcesoria do lodówki – top 5

Najlepsze akcesoria do lodówki – top 5

organizacja butelek lodówka

źródło: likecool.com

Czasami w lodówce przechowujemy wysokie garnki z zupą i mamy dość dużo miejsca na górze,spokojnie moglibyśmy je wykorzystać jednak jak? Właśnie dzięki temu gadżetowi!

organizacja lodówki

źródło: dhgate.com

Jak widzicie nie ma jednego dobrego sposoby na przechowywanie jajek, nie zawsze mamy wytłaczanki, aby swobodnie ustawić jajka, jednak bez obaw spokojnie znajdziecie takie organizatory. Na chińskich stronkach po bardzo niskich cenach.

akcesoria do zamrażalnika

źródło: campingworld.com

Nie tylko przechowywanie w lodówce może być łatwiejsze, ale także to w zamrażalce wystarczy kilka gadżetów, które pomogą wam przechowywać zamrożone dania.

pochłaniacz powietrza do lodówki

źródło: irscculinaryinstitute.com

Pochłaniacz zapachów to niezbędnik w każdej lodówce, jeżeli nie chcemy aby nasze ciasto przesiąknęło zapachem mięsa, koniecznie musimy zaopatrzyć się w pochłaniacz lodówki.

organizatory do lodowki

źródło: delamaison.fr

Większe i mniejsze pudełeczka mogą bardzo ułatwić waszą organizacje lodówki.

Posted in: Kuchenne AGD

One Comment

  1. Przesiąkanie jedzenia np. mięsem jest okropne, dlatego zgadzam się, że pochłaniacz zapachów jest niezbędny w każdej lodówce 😉