Jakie oświetlenie do mebli kuchennych?

Odpowiednie oświetlenie mebli kuchennych to gwarancja wygodnej pracy podczas przygotowywania potraw. Sprawdź z nami jakie oświetlenie do mebli kuchennych sprawdzi się w każdej kuchni. Po pierwsze: nowoczesna technologia

Warto skorzystać z technologii LED. Oświetlenie LED jest niezwykle wydajne, przy czym podczas pracy pobiera minimalne ilości prądu. Warto wiedzieć, że diody LED nie wytwarzają dużej ilości ciepła podczas pracy, dzięki czemu mogą być instalowane niemal wszędzie, bez ryzyka przegrzania. Diody są umieszczone we wąskich taśmach LED. Małe rozmiary taśm i profili LED, w których są umieszczone pozwalają na zamontowanie oświetlenia na meblach kuchennych i wewnątrz nich.

Odpowiednia barwa światła

Przy zakupie taśm LED zwróćmy uwagę, aby barwa światła była jak najbardziej zbliżona do światła dziennego. Zbyt zimne światło będzie zakłamywać kolory.

Zaszalej z kolorami

Możemy zakupić diody LED z możliwością ustawienia odpowiedniego koloru i natężenia światła. Taka ciekawa opcja uprzyjemni pracę w kuchni.

Tylko zewnętrze oświetlenie szafek?

Oczywiście, że nie. Nowoczesne profile LED możemy zamontować nad szafkami, pod szafkami, a także wewnątrz nich. Szczególnie przydatne będzie oświetlenie w głębokich szafach gospodarczych. Profil LED GIZA jest elastyczny, dzięki czemu możemy dopasować go wszędzie. Szczególnie sprawdzi się przy uzyskaniu efektu linii światła. Sprawdź z nami, co potrafi ten profil:

Źródło: Klusdesign.pl

www.klusdesign.pl

www.klusdesign.pl

www.klusdesign.pl

www.klusdesign.pl

www.klusdesign.pl

Posted in: Kuchenne AGD

Comments are closed.