Import z Chin – jakie AGD warto importować?

Chiński rynek jest potęgą, jeżeli mówimy o produkcji towarów. To właśnie w Chinach jest najwięcej fabryk, z których produkty wysyłane są na cały świat. Import elektroniki z Chin jest jednym z najbardziej opłacalnych przedsięwzięć. Jakie AGD importować? Jaka elektronika najczęściej importowana jest z Chin?

import elektroniki z chin

źródło: pixabay.com

Import z Chin- jakie AGD importować?

Skończyły się czasy, kiedy chiński towar był złej jakości. Coraz częściej na chińskim rynku możemy znaleźć dobrej jakości produkty za niewygórowaną cenę. Najchętniej importowany towarem z Chin jest małe AGD i elektronika. Na chińskim rynku znajdziemy wiele tanich i dobrych sprzętów, zazwyczaj są one mocno inspirowane znanymi markami. Większość z nich możemy bez problemu importować, jeżeli mają wszystkie certyfikaty i nie ma pisemnego sprzeciwu, że towar jest podróbką. Najbardziej znaną podróbką z Chin, jeżeli chodzi o smartfony jest Xiamoi, który to, mocno inspiruje się Apple’m. Chociaż telefony tej marki nazywane są podróbkami, są naprawdę bardzo dobrej jakości, przy dużo niższej cenie niż Apple. Jest to jedna z tej elektroniki, którą warto importować- czyli telefony. Wystarczy znaleźć dobrego producenta i rozpocząć import z Chin, oczywiście musisz jeszcze dokładnie sprawdzić towar.

import z Chin

źródło: pixabay.com

Małe sprzęty AGD w Chinach są o wiele tańsze niż u nas, dlatego warto zacząć je importować, jednak co dokładnie opłaca się sprowadzać z Chin? Najkrócej mówiąc: wszystko, czyli golarki, blendery, miksery roboty kuchenne i inne. Jeżeli znajdziemy producenta, którego produkty są dobre i tanie to możemy zacząć import. Przed podpisaniem umowy warto dokładnie sprawdzić oferowane sprzęty, najlepiej zamówić ich próbki wraz z instrukcją obsługi języku angielskim, dzięki temu łatwo ją przetłumaczymy i sprawdzimy jak towar zachowuje się praktyce. Nie powinno być dużego problemy z zamówieniem próbki, ponieważ większość producentów daje taką możliwość kontrahentowi.

Podsumowując: chcąc importować z Chin, dokładnie poznajmy producenta i jego towary. Tak naprawdę możemy importować każde AGD z Chin, jest to bardzo chodliwy towar, dzięki czemu większe prawdopodobieństwo, że przyjmie się na naszym rynku.

Posted in: Bez kategorii

Comments are closed.